Telefon
WhatsApp

KURUMSAL

KURUMSAL

Bilişim sektörü içinde “Yeni Nesil Servis” standartlarının kurucusu ve uygulayıcısıdır.
Yıllardır sürdürdüğü profesyonel servis hizmetlerine her marka PC, Laptop çeşitleri ile yazıcı, tarayıcı gibi çevre birimleri dahildir.
Kurumsal anlaşmalarla sürdüğü hizmetlere, network organizasyonel tasarımı ve yönetimi, ERP çözümleri ve WAN bağlantıları dahildir.

TimeOut Remote Support üyesi müşterilerimizin birçok sorunu 24 saat uzak bağlantılar üzerinden çözülerek zamandan tasarruf etmeleri sağlanmaktadır. Ayrıca, TimeOut backup hizmeti sayesinde tüm verileriniz güven altına alınarak, olası risklere karşı korunmanız sağlanmaktadır.
TimeOut Bilişim olarak, WEB hizmetleri kategorisinde yapılandırdığımız departmanımız ile, tüm web ihtiyaçlarınız aynı çatı altından profesyonel olarak almanız sağlanmaktadır.

Bir web sitesinin tasarım ve kurulumundan, tanıtım ve optimizasyonuna kadar olan ihtiyaçlarınız analiz edilerek en doğru çözümlere ulaşmanız sağlanır.
Tamamen kendi yazılımlarımızla verdiğimiz bu üstün hizmetler en ekonomik imkanlarda ulaşacağınız şekilde paketlenmiştir.
Kurumsal ya da bireysel olarak, sosyal medya yönetiminizi de üstlenen TimeOut Bilişim’e www.timeout.com.tr üzerinden ulaşabilirsiniz.

TimeOut Bilişim olarak, WEB hizmetleri kategorisinde yapılandırdığımız departmanımız ile, tüm web ihtiyaçlarınız aynı çatı altından profesyonel olarak almanız sağlanmaktadır. Bir web sitesinin tasarım ve kurulumundan, tanıtım ve optimizasyonuna kadar olan ihtiyaçlarınız analiz edilerek en doğru çözümlere ulaşmanız sağlanır. Tamamen kendi yazılımlarımızla verdiğimiz bu üstün hizmetler en ekonomik imkanlarda ulaşacağınız şekilde paketlenmiştir. Kurumsal ya da bireysel olarak, sosyal medya yönetiminizi de üstlenen TimeOut Bilişim’e www.timeout.com.tr üzerinden ulaşabilirsiniz.

 

Ürün ve hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak içinHemen Arayın!

0850 333 87 42
Hemen Arayın!

Talep Formu